Кадиров закликав чеченців не зважати на закон та брати двох дружин

Президент Чечні виступає за легалізацію багатоженства. "Краще жінці бути другою або третьою дружиною, ніж бути убитою", - вважає він.

Попри відсутність відповідного закону, президент Чечні Рамзан Кадиров закликав громадян республіки, у яких є така можливість, брати другу дружину.

"У нас, в Чечні, жінок більше, ніж чоловіків. Але всі вони повинні бути влаштовані в житті. Багатоженство дозволяють наші звичаї, наша релігія", - пояснив він в інтерв’ю "Російській газеті", опублікованому 7 квітня.

"З іншого боку, якщо молода дівчина або розведена жінка гуляє, то її брат вбиває і її, і того чоловіка. У нас дуже суворі звичаї. Краще жінці бути другою або третьою дружиною, ніж бути убитою. Отже упевнений: сьогодні нам необхідне багатоженство. Закону немає такого, але я всім говорю: у кого є бажання і можливість, треба брати другу дружину", - наголосив Кадиров.

Він зазначив, що "просто пропонує людям так чинити".

Крім того, за словами Кадрова, в Чечні взагалі немає проституції. "Сауни є, але окремо для жінок і окремо для чоловіків. У нас повії ніде не побачиш. Заходь в сауну, заходь в готель - скрізь тиша. У нас з цим суворо", - заявив він.

Кадиров вже не перший рік є прихильником подібного способу вирішення демографічної проблеми в регіоні. Ще будучи головою уряду Чечні три роки тому, Кадиров виступав за введення в республіці багатоженства. До речі, у самого Рамзана Кадирова поки всього одна дружина.

Читайте також:

Турецьких жінок примушують до "самогубств честі" або вбивають

В Чечні продаватимуть алкоголь дві години на добу

Вчені винайшли формулу ідеального знайомства з чоловіками

Саудівські консерватори вимагають заборонити показувати жінок по телевізру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: