Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кадиров запропонував силовикам розстрілювати тих, хто "порушує спокій" у Чечні

Голова республіки придумав спосіб боротьби з п'яними водіями і наркоманами.

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров запропонував силовикам розстрілювати наркоманів і водіїв, які порушують правила дорожнього руху.

Про це він заявив на нараді з силовиками, чиновниками й духовенством, передає "Новая газета".

На нараді обговорювалася боротьба з високою смертністю на дорогах і "пігулковою" наркоманією, яка різко збільшилася у Чечні після заборони на продаж спиртного. Змальовуючи сумну статистику цих видів злочинів, Кадиров розпікається і в підсумку закликає силовиків розстрілювати порушників.

"Тих, хто в Чеченській республіці порушують спокій, розстріляти до біса. Нічого не має значення — закон, не закон... Розстріляти! Зрозуміли? Ассаламу алейкум і проблем немає! Ось це і є закон!", - сказав Кадиров.

Цю заяву показали у семигодинних новинах на місцевому телеканалі "Грозний", а ось вже в наступному випуску новин фразу вирізали, проте вона вже пішла гуляти інтернетом.

Мабуть, Кадиров захотів перевершити президента Філіппін Родріго Дутерте, який влаштував "війну" з наркоманією у його країні. У її рамках місцева поліція вбила тисячі людей, з них 40 не були пов'язані з наркотиками жодним чином. За останніми даними, кількість загиблих у ході "наркотичної війни Дутерте" зросла до 3800 осіб. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції