Кадиров застудився високо в горах і тимчасово передав управління республікою прем'єру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кадиров уточнив, що погано себе почував тиждень.

Глава Чечні Рамзан Кадиров застудився під час поїздки в гори, тому на час - з 11 по 16 лютого - передав управління республікою прем'єру Мусліму Хучиеву.

"Зовсім недавно я здійснив дводенну інспекційну поїздку високо в гори. В умовах снігопаду та сильного вітру трохи застудився. Як наслідок - невелике нездужання, температура і грип", - повідомив Кадиров російського "Інтерфаксу".

"На наступні дні у мене були заплановані важливі відрядження. Тому відповідно до статті 76 Конституції Чеченської республіки тимчасово доручив виконання обов'язків голови уряду Чечні Мусліму Хучиеву", - пояснив він.

Кадиров уточнив, що погано себе почував тиждень, але з 16 лютого приступив до виконання своїх обов'язків.

"Організм у мене міцний, крапельниці ставили всього два дні. Все тепер нормально. З 16 лютого у повному обсязі виконую свої посадові обов'язки", - зазначив Кадиров.

Він порадив всім "займатися спортом, якщо бажаєте швидко впоратися з різними недугами".

ВідеоПершокурсник, який очолив поліцію міста в Чечні, виявився племінником Кадирова

Інформація про новоспеченого керівника вже з'явилась і на офіційному сайті МВС Росії, що правда довідатися скільки ж років молодому шефу журналісти не змогли - старші за званням підлеглі цього не знають, сам Кадиров-молодший на телефонні дзвінки не відповідає. Юнак пропрацював у поліції лише місяць, а влітку цього року вступив на заочну форму навчання на економічний факультет.

Першокурсник, який очолив поліцію міста в Чечні, виявився племінником Кадирова

Нагадаємо, що раніше Кадиров доручив провести в Чечні масовий збір ДНК-матеріалів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції