Кадиров заявив, що відправляє ваххабітів одразу в пекло

Рамзан Кадиров оголосив про перемогу в ідеологічній боротьбі з ваххабізмом у Чечні: "ми змогли донести до нашої молоді правду, показати, що ваххабіти - вороги мусульман".

Глава Чечні Рамзан Кадиров оголосив про перемогу в ідеологічній боротьбі з ваххабізмом. За його словами, молодь побачила справжнє обличчя цієї течії в ісламі і перестала поповнювати лави бойовиків.

"Ми їм (екстремістам) виписуємо квитки і відправляємо їх у найбільш "гарячу точку" - пекло", - сказав Кадиров.

Він похвалився, що "сьогодні ніхто не йде в ліс".

"З молоддю працює духовенство, у вузах, мечетях, на дорогах - вдень і вночі ведуться роз'яснювальні бесіди, і молодь побачила справжнє обличчя ваххабізму. Сьогодні я впевнено можу говорити - ми виграли цю боротьбу, в духовному плані, ми змогли донести до нашої молоді правду, відкрити їм очі, показати, що ваххабіти - вороги мусульман", - зазначив Кадиров.

За його словами, виграти боротьбу з тероризмом можна тільки за допомогою духовенства та силових структур.

"Щоб виграти боротьбу з ними, потрібно залучати духовенство і силові структури. Духовенство - щоб не поповнювалися їхні лави, але якщо вже поповнилися, то тут вже правоохоронні структури повинні працювати", - зауважив глава Чечні.

"З терористами і ваххабітами треба жорстоко боротися, доводити до кожного справжню суть ісламу, а хто цього не розуміє, треба знищувати", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше лідер австрійської партії "зелених" Петер Пільц оприлюднив відомості про чеченський "ескадрон смерті", який в Європі вбиває непокірних лідеру кавказької республіки людей.

За даними Пільца, цю структуру з 2005 року очолює колишній начальник УВС Чечні Саїд-Селім Пешхоєв. Як повідомив політик, зараз у списку непокірних Кадирову 5 тис. осіб, 500 з них збираються вбити.

Він назвав Рамзана Кадирова "одним з найстрашніших серійних вбивць нашого часу" і висловив думку, що той має постати перед судом.

Читайте також:

Лідер козачої громади: у Криму ісламістів більше, ніж у Чечні

Західні ЗМІ: за підтримки Москви чеченські вбивці тероризують Європу

Президент Чечні розповів, як знищував бойовиків у рідному селі

Кадиров забирає третину грошей, які Москва виділяє Чечні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: