Кадиров зажадав від правозахисників 10 млн рублів за моральну шкоду

Кадиров звинувачує правозахисників у нанесенні шкоди його честі, гідності й ділової репутації.

Тверський суд Москви розпочав виробництво по цивільному позову президента Чечні Рамзана Кадирова, який вимагає у правозахисної організації "Меморіал" 10 мільйонів рублів як відшкодування моральної шкоди.

Кадиров звинувачує правозахисників у нанесенні шкоди його честі, гідності й ділової репутації. Адвокат глави республіки Андрій Красненков сказав журналістам, що представники центру "Меморіал" зробили кроки для затримки початку процесу. За словами адвоката, виявилося, що за юридичною адресою офісу організації немає, а фактичну адресу представники "Меморіалу" довгий час не називали.

Кадиров подав до суду після того, як голова "Меморіалу" Олег Орлов публічно звинуватив його в причетності до вбивства правозахисниці Наталії Естемірової. Також Кадиров подав в ГУВС Москви заяву, просячи порушити проти Орлова кримінальну справу про наклеп.

Лідер "Меморіалу" сказав журналістам, що готовий до судового розгляду. "Я вважаю, що це нормально, якщо Кадиров вирішив роз'яснити конфліктну ситуацію в рамках правових норм", - пояснив Орлов.

Читайте також:

Кадиров: Я за Путіна життя віддам

Кадиров закликав чеченців не зважати на закон та брати двох дружин

У Грозному запобігли спробі теракту проти президента Чечні

Емісар сепаратистів Закаєв проводить переговори з владою Чечні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: