Кадрові зачистки після невдалого імпічменту. Трамп звільняє посла США в ЄС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сондленд свідчив у справі імпічменту президента США.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп вирішив звільнити з посади посла США в Євросоюзі Гордона Сондленда.

"Мені сьогодні було повідомлено, що президент має намір негайно відкликати мене. Я вдячний президенту Трампу за надану можливість попрацювати (послом - ред.), держсекретарю Помпео за його постійну підтримку", - сказав Сондленд, якого цитує The Washington Post.

Сондленд був одним із тих, хто давав свідчення під час процедури можливого імпічменту Трампа, який так і не відбувся.

Це вже друге звільнення осіб, які свідчили в справі імпічменту. Співробітник Ради національної безпеки при президентові США, один із ключових свідків у справі імпічменту Дональда Трампа, підполковник Александр Віндман вирішив звільнитися із Білого дому. Він повернеться назад до Пентагону.

Нагадаємо, 5 лютого Сенат Конгресу США не підтримав імпічмент Трампа, за який раніше проголосувала Палата представників. Таким чином Трамп лишається президентом США щонайменше до найближчих виборів, які відбудуться цієї осені.

Відео У США оприлюднили свідчення Курта Волкера та Гордона Сондленда

Листування американських та українських чиновників, закриті свідчення перед Конгресом спецпредставника США Волкера і посла США в ЄС Сондленда оприлюднені, аби кожен міг сам для себе вирішувати: чи намагалися Дональд Трамп та його оточення тиснути на українську владу з особистою політичною метою. Білий дім і демократи майже добу від часу публікації трактують документи на власний розсуд.  

У США оприлюднили свідчення Курта Волкера та Гордона Сондленда

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції