Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канада повністю позбудеться одноразового посуду з пластикою через півтора року

Канада повністю позбудеться одноразового посуду з пластикою через півтора року

Заборона почне діяти у перший день 2021 року.

Канада посилює боротьбу за екологію та заборонить використання предметів одноразового вжитку, вироблених із пластику, від 2021 року. Конкретні продукти, що підпадатимуть під заборону, будуть визначені за результатами спеціальних досліджень, однак уже зараз можна говорити про завершення використання пластикового одноразового посуду в цій країні.

"Я радий оголосити, що до 2021 року Канада заборонить те, що заподіює шкоду – одноразові пластикові предмети", - наголосив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Він запевнив, що відтепер виробники подібних товарів будуть зобов’язані відповідати за повний життєвий цикл своєї продукції. "Компанії, які виробляють пластикову продукцію або продають товари в пластиковій упаковці, будуть відповідальні за збір і переробку своїх пластикових відходів", - наголосив глава уряду.

Також влада країни обіцяє докласти зусиль, щоби допомогти користувачам відмовитися від пластикових товарів, які забруднюють довкілля, зокрема рибальського приладдя, а регіонам – налагодити переробку відходів і вдосконалення цих технологій.

Відео Євросоюз остаточно відмовляється від пластику

Відповідну директиву уже схвалила Рада ЄС. Раніше за неї проголосував Європарламент. До 2021 року в Європі вже не має бути жодного пластику. Заборона стосується одноразового посуду, столових приборів, трубочок для пиття, ватних паличок. А вже за десять років кожні дев’ять із десяти використаних пластикових пляшок мають бути відсортованими та переробленими.  

Євросоюз остаточно відмовляється від пластику

Залиште свій коментар

Вибір редакції