У Канаді пояснили, чому відмовили у безвізовому режимі для українців

Однак у канадському посольстві вважають успіхом саму лише пропозицію про скасування віз для українців

У Канаді пояснили, чому не ухвалили безвізовий режим для громадян України. Про це пише "Радіо Свобода".

Так, в уряді Канади наголосили, що наразі Україна не відповідає критеріям для скасування віз.

"Політичні рішення Канади стосовно віз приймаються на основі окремої оцінки кожної з країн. Департаменті з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади продовжує моніторити ситуацію в Україні, однак Україна зараз не відповідає критеріям для скасування віз. Ми продовжуємо розвивати послуги, які допоможуть українцям подорожувати в Канаду з багаторазовими візами", - заявила речниця Департаменту з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади Ненсі Керон.

Поміж тим, у посольстві Канади в Україні вважають, що сам факт появи документів в уряді щодо скасування віз для українців вже є досягненням.

"Поступово накопичується певна кількість ініціатив "знизу", які говорять про те, що питання безвізового режиму з Україною треба вирішувати",– заявили в посольстві.

Раніше повідомлялось, що українці мають шанс їздити до Канади без віз вже  у серпні. На з'їзді Ліберальної партії Канади, яка наразі є керівною у країні, пролунала пропозиція надати українцям можливість безвізових короткострокових поїздок. Відповідну пропозицію було внесено відділенням Ліберальної партії у провінції Саскачеван.

Натомість, громадяни України можуть здійснювати подорожі до Індонезії без віз до 30 днів. Оформлення візи необхідне лише у разі подорожі з метою здійснення журналістської діяльності. Для перетину кордону громадяни України мають показати паспорт, дійсний щонайменше 6 місяців з моменту прибуття в РІ, зворотні квитки або квитки до іншої країни. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: