Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Канаді змінили правила отримання віз для українців

При цьому біометрика збиратиметься у кожного прохача лише раз на десять років.

У вівторок, 31 липня, Канада почала збирати біометричні дані у всіх прохачів віз із українським громадянством.

Відбитки пальців та електронну фотографію відтепер вимагатимуть у прохачів туристичних віз, дозволів на роботу, навчання і постійне проживання в Канаді, повідомляє Укрінформ.

При цьому біометрику збиратимуть у кожного прохача лише раз на десять років, незалежно від тривалості виданої візи.

Ці зміни тягнуть за собою здорожчання на третину канадських віз, оскільки до консульського збору тепер додається ще й плата за збір біометричних даних. Туристична віза до Канади, яка раніше із урахуванням усіх комісій коштувала заявнику близько 140 канадських доларів, відтепер коштуватиме близько 190 доларів.

У міністерстві наголосили, що нові вимоги поступово будуть поширені на громадян усіх держав, які не мають безвізового режиму подорожей із Канадою.

Раніше можновладці України та Грузії домовились про прискорення запровадження безвізового режиму за внутрішніми біометричними паспортами між країнами. Між країнами планують запустити пором, який курсуватиме Чорним морем.

ВідеоБіометричні документи для виїзду за кордон вже видають без черг - економічні новини

Біометричні документи для виїзду за кордон вже видають вчасно - від 7 до 20 робочих днів. Терміни залежать від суми адміністративного збору. "Укрзалізниця" запровадить нові види квитків! Єдиний квиток на поїзд і літак можуть запустити вже після старту швидкісної електрички в аеропорт "Бориспіль". Аномальні дощі вдарили по урожаю яблук в Україні! Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.

Біометричні документи для виїзду за кордон вже видають без черг - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції