Канада слідом за США ввела санкції проти РФ через агресію у Керченській протоці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під обмеження потрапили 114 росіян і 15 російських компаній.

Канада впровадила санкції проти Росії через її агресивні дії у Керченській протоці у листопаді 2018 року.

Про це у п'ятницю, 15 березня, повідомляє Міністерство закордонних справ Канади.

Під обмеження потрапили 114 росіян і 15 російських компаній.

"Ці санкції у відповідь на військові дії Росії проти трьох українських суден і захоплення українських моряків у Чорному морі в листопаді 2018 року", - відзначили в МЗС.

Канадські дипломати додали, що вони стосуються також осіб, відповідальних за ситуацію навколо Криму і дестабілізацію східної України.

Зокрема, санкції торкнулися заступника голови Міненерго РФ Андрія Черезова, глави міжнародного комітету Ради Федерації Костянтина Косачева, глави ВТБ Андрія Костіна, глави "Роснафти" Ігоря Сєчіна, уповноваженого представника президента РФ в ПФО Володимира Устинова, екс-глави ВАТ РЗД Володимира Якуніна, директора Росгвардіі - генерала армії Віктора Золотова, заступника керівника Прикордонної служби ФСБ Росії, адмірала Геннадія Медведєва, помічника президента РФ Андрія Фурсенко і низки інших високопоставлених осіб.

Поміж компаній в санкційному списку значаться російські авіавиробники "Сухой", "Туполєв", "Об’єднана авіабудівна корпорація", "МіГ", "Оборонлогістика".

Нагадаємо, раніше у п'ятницю, 15 березня, Сполучені Штати поширили антиросійський санкційний список, додавши до нього шість фізичних і вісім юридичних осіб. Обмеження спрямовані проти причетних до необґрунтованих нападів Росії на українські військові кораблі в Керченській протоці, анексії Криму та підтримки незаконних виборів сепаратистських урядів на сході України.

Крім того, у п'ятницю Європейський Союз ввів санкції проти восьми росіян через агресивні дії РФ у листопаді 2018 у Керченській протоці.

ВідеоЄвросоюз розширив санкційний список проти громадян РФ

Це вісім росіян, які причетні до захоплення у полон українських моряків. Це здебільшого силовики середньої та нижчої ланки. Найбільш впливові фігуранти - керівник так званого "Прикордонного управління ФСБ Криму та Севастополя", його заступник, а також командувач військами Південного військового округу.    

Євросоюз розширив санкційний список проти громадян РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції