Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канада засудила відкриття Росією Кримського моста на анексованому півострові

Очільниця МЗС країни закликала РФ припинити порушувати міжнародне право.

Канада засудила будівництво і часткове відкриття Росією Кримського моста у Керченській протоці.

Про це йдеться у заяві міністра закордонних справ Канади Христі Фріланд від 16 травня, оприлюдненій на сайті уряду країні.

"Міст, що зв'язує Росію з незаконно анексованим Кримом, є ще одним порушенням суверенітету і територіальної цілісності України з боку Російської Федерації. Він спрямований на зміцнення незаконного володіння Росією півостровом і насильницьке відділення його від решти України", - наголосила міністр.

За словами Фріланд, Канада підтверджує свою прихильність суверенітету і територіальній цілісності України.

"Ми закликаємо Російську Федерацію припинити порушення цього основоположного принципу (щодо територіальної цілісності країн - прим.ред.) міжнародного права", - додала вона.

Нагадаємо, у вівторок, 15 травня, президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом. В Україні різко розкритикували дії Росії. Зокрема, українські дипломати нагадали, що міст був побудований на окупованій території. При цьому будівництво негативно впливає на довкілля, судноплавство і рибальство.

Фотогалерея Десятки КамАЗів і Путін-далекобійник. Як відкривали міст до окупованого Криму (13 фото)

Своєю чергою, США також засудили зведення Росією мосту на окупованому півострові, зазначивши, що "Крим є частиною України", Євросоюз назвав це ще одним порушенням РФ, а Велика Британія назвала відкриття мосту черговим прикладом бездумної російської поведінки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції