Канадійці відправили шість літаків з рукавичками для обгорілих коал Австралії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Волонтери також зібрали для тварин медикаменти.

Волонтери з Канади відправили в Австралію шість літаків з рукавичками для коал, які постраждали у масштабних пожежах. Про це повідомляє видання ВВС.

Канада - не єдина країна, яка відправила подібну допомогу Австралії. Туди надходять неузгоджені пожертвування з Британії, США та країн Азії. 

Представники групи Animal Rescue Collective Craft Guild подякували добровольців за гуманітарний вантаж і написали на своїх сторінках у соціальних мережах: "Дякуємо, більше не треба".

Посилки з інших країн часто конкурують з місцевими рятувальними операціями за злітні смуги аеропортів, робочі руки і пальне що створює додаткові проблеми.

Благодійні організації відзначають, що найбільш ефективний спосіб допомогти під час стихійного лиха - робити навіть незначні фінансові пожертвування до фондів, що працюють на місцях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що австралійські вчені побоюються, що під час масштабних пожеж в Австралії загинуло мільярд тварин.

Відео Австралію після лісових пожеж накрили пилові бурі та потужний град

Гігантська піщана завіса охопила штат Новий Південний Вельс. Синоптики кажуть, її сформували потужні вітри та спекотна погода. Жителям містечок довелося ховатися від стихії в домівках. Тоді як міста Мельбурн та Канберра обсипало градом завбільшки з тенісний м'ячик.  

Австралію після лісових пожеж накрили пилові бурі та потужний град

Залиште свій коментар

Вибір редакції