Канадська залізниця паралізована через страйк працівників

Машиністи страйкують через незадоволеність розкладом роботи та зарплатами.

Машиністи електропоїздів канадського національного оператора залізниць VIA Rail в ніч з 24 на 25 липня почали страйк, в результаті якого робота компанії зупинилася.

Причиною страйку стала незадоволеність співробітників канадської компанії трудовими контрактами, розкладом роботи і зарплатами. Як довго продовжиться страйк, не повідомляється.

В результаті страйку скористатися послугами VIA Rail не зможуть більше 11 тисяч канадців. Залізниці дороги країни практично повністю паралізовані - працювати продовжують лише дві вітки, контрольовані "дочірніми компаніями" VIA Rail.

Деякі з канадських автобусних компаній прийняли рішення збільшити число маршрутів і кількість автобусів. Страйк не торкнувся залізничних вантажоперевезень.

Переговори відносно трудових контрактів і зарплат керівництво VIA Rail і 340 машиністів - членів профспілки Teamsters почали 31 грудня 2006 року. З того часу уряд країни двічі призначав незалежного парламентера, завданням якого було мирне врегулювання конфлікту керівництва компанії і її співробітників. Останній раз парламентер був призначений 23 червня 2009 року.

Особливу незадоволеність машиністів викликає процедура складання розкладу. Згідно з умовами профспілки, машиністи повинні отримати право два наступних один за одним вихідних дня в тиждень.

Зараз два вихідних дня підряд випадають машиністам нечасто. При цьому, в свій вихідний день співробітник повинен з'явитися або подзвонити в компанію, щоб дізнатися свій графік роботи наступного дня.

Читайте також:

Бразильські блогери влаштували "вусатий страйк"

Макіївські гірники припинили підземний страйк і зробили попередження

На шахті ім. Калініна страйкують гірники

70 тисяч чилійських держслужбовців влаштували страйк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: