Канадські ліжечка душать і калічать дітей

З торгових мереж масово відкликають дитячі ліжечка, вироблені канадською компанією Stork Craft. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Ліжечко калечить дитину
Ліжечка, у яких опускається одна зі стінок, можуть бути небезпечні для дітей.
Більше двох мільйонів ста тисяч дитячих ліжок канадського виробництва відкликані з продажу в США та в Канаді після того, як стало відомо про нещасні випадки пов'язані з ними, у тому числі - загибель чотирьох немовлят.

Виробник - компанія Stork Craft Manufacturing Inc. уточнила, що 1.2 млн. колисок були продані в США, а 968 тис. - у Канаді.

Близько 150 тис. від загальної кількості продавалися під маркою Fisher-Price.

Різні товариства захисту споживачів кілька років скаржилися на те, що ліжечка, у яких опускається одна зі стінок, можуть бути небезпечні для дітей.

Stork Craft не вперше відкликає свою продукцію з магазинів. У період між травнем 2000 року і листопадом 2008 кілька разів виявлялися дефекти металевих деталей, що підтримують матрац.

Нагадаємо, що один з найбільших виробників дитячих колясок, компанія Maclaren, оголосила про відклик мільйона одиниць своєї продукції у США. Ці коляски небезпечно складати та розкладати. Внаслідок потрапляння пальців дітей до шарнірів постраждали вже 15 малюків, 12 з них довелося ампутувати кінчики пальців.

Читайте також:

Maclaren відкликає мільйон колясок, які відривають дітям пальці

Nokia відкликає 14 мільйонів бракованих зарядних пристроїв

Toyota відкликає 4 млн автомобілів через смертельно небезпечні килимки

 

ВідеоКанадські ліжечка душать і калічать дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: