Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канадського прем’єра Трюдо оштрафували за незадекларовані окуляри

Їх він отримав у подарунок.

Канадського прем’єра Джастіна Трюдо оштрафували за дві пари сонцезахисних окулярів. Їх він не задекларував, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Аксесуари ще минулого літа подарував глава однієї з канадійських провінцій, окуляри від 300 до 500 доларів. За законами країни, всі про подарунки дорожче двох сотень доларів слід повідомляти владі.

Прес-секретар глави уряду пояснила, що все сталося через адміністративну помилку, але комісар з етики все одно виписала Трюдо штраф у 100 доларів – за порушення закону про конфлікт інтересів.

ВідеоДжастіна Трюдо оштрафували за сонцезахисні окуляри, які він не задекларував

Канадського прем’єра Джастіна Трюдо оштрафували за дві пари сонцезахисних окулярів, які він не задекларував. Аксесуари Трюдо ще минулого літа подарував глава однієї з канадійських провінцій. Вартують окуляри від 300 до 500 доларів, а про подарунки дорожче двох сотень слід повідомляти владі. Прес-секретар глави уряду пояснила, сталося це через адміністративну помилку. Втім, комісар з етики все одно виписала Трюдо штраф у 100 доларів за порушення закону про конфлікт інтересів.

Джастіна Трюдо оштрафували за сонцезахисні окуляри, які він не задекларував

Залиште свій коментар

Вибір редакції