Канцлерку раптово затрясло. Меркель знову стало зле на офіційному заході

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інцидент стався під час зустріч з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Канцлерці Німеччини Ангелі Меркель вдруге за остані два тижні стало зле на публічному заході, її знову затрясло. Це сталося 27 червня о 8:30 (9:30 за Києвом) в берлінській резиденції президента ФРН, палаці Бельвю.

Відео з інцидентом на своїй сторінці опублікував журналіст Аміхай Штайн. На запису видно, як Меркель стояла в центрі залу поруч з президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром, який почав виголошувати промову з приводу вступу на посаду міністра юстиції представника СДПН Христині Ламбрехт. Канцлерка раптово почала тремтіти. Вона спробувала впоратися з цим, змінюючи положення рук. Від склянки води Меркель відмовилася і продовжила участь в заході.

Після інциденту представник канцлерки розповів CNN, що самопочуття Меркель "абсолютно нормальне".

"Все відбувається, як і планувалося. Канцлерка почувається добре", - додав він, зазначивши, що Меркель все одно візьме участь у саміті G20 у Японії.

Зазначимо, що Ангелі Меркель 64 роки, а у Берліні вже другий тиждень триває аномальна спека.

Нагадаємо, минулого разу канцлерці Німеччині Ангелі Меркель стало зле на зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським у Берліні 18 червня  – відповідні кадри зафільмували журналісти. Під час урочистостей руки та ноги канцлерки почали тремтіти, однак вона продовжувала стояти на місці перед військовим оркестром. Той інцидент вона пояснила зневодненням.

ВідеоМеркель стало зле під час зустрічі із Зеленським

Канцлерці Німеччині Ангелі Меркель стало зле на зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським у Берліні. Згодом вона повідомила журналістам, що випила води і тепер почувається дуже добре.  

Меркель стало зле під час зустрічі із Зеленським

Залиште свій коментар

Вибір редакції