Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кандидат на міських виборах у Великобританії виявився порноактором зі стажем

Джон Ленглей не соромиться своєї основної роботи.

Кандидат від Партії незалежності Сполученого Королівства на міських виборах у Бристолі Джон Ленглей виявився порноактором зі стажем.

У порноіндустрії чоловік більше відомий під псевдонімом "Джонні Рокард" і в його доробку десятки стрічок для дорослих з молоденькими дівчатами.

Джон Ленглей балотується на пост мера міста наступного місяця у Бристолі. Попри свою специфічну роботу, кандидат на пост голови міста заявляє, що йому нема чого соромитися, пише The Daily Mirror.

"Це просто передвиборча агітація і всі завжди очікують таких речей на виборах. Я ніколи не робив нічого такого і я не порушую закони. Наша партія – партія робочого класу, яка звертається до робочих людей. Нормальні люді йдуть до пабу та насолоджуються пінтою, а потім, ймовірно, йдуть додому та насолоджуються дорослими розвагами. Те, як люди проживають своє приватне життя залежить лише від них.  Те, що люди роблять у власних оселях, не має жодного стосунку до політики", - заявив Ленглей.

кандидат виявився порно-актором1
vkontakte.ru/mikanewton_official_fan_page
Чоловік має великий творчий доробок

Керівники партії наголосили, що нічого не мають проти основного заняття їхнього кандидата.

У своїй передвиборчій кампанії зірка "дорослого кіно" обіцяє нові автобусні зупинки, освітлення та обладнанні майданчики для дітей у парках.  Проте у передвиборчих брошурах ніде не згадується про основну роботу потенційного мера.

Маючи стаж у 30 років, 49-річний ветеран порноіндустрії сьогодні працює у звичній сфері як менеджер. У своєму доробку Ленглей має десятки дорослих відео у стилі "британська сусідка".

Одне з таких відео з самим політиком у головній ролі ледь не змусило Ленглея з'явитися у суді. 

Нагадаємо, що раніше у Мережу потрапили скандальні кадри з оголеною Наталією Корольовою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції