Кандидат у президенти Киргизстану обіцяє засіяти країну опійним маком

Женішбек Назаралієв - не перший киргизський опозиціонер, який пропонує переорієнтовувати сільське господарство на виробництво опіуму.

Лікар-нарколог Женішбек Назаралієв, який балотується в президенти Киргизстану, запропонував переорієнтовувати сільське господарство країни на виробництво тютюну і опіуму. Опіум, за задумом Назаралієва, має бути використаний для розвитку в країні фармакологічної промисловості.

Ця пропозиція стала одним з пунктів передвиборної програми Женішбека Назаралієва. Він також пропонує побудувати мережу трубопроводів, якими з Киргизії подаватиметься питна вода, - спочатку до сусіднього Таджикистану, звідти до Пакистану, а далі до Індії, Ірану й Китаю.

В рамках соціальної підтримки населення Назаралієв пропонує виділяти кожній сім'ї по сто тисяч сомів (близько 2,4 тисяч доларів) як інвестиції для створення малих підприємств, а кожній нареченій парі - по мільйону сомів у вигляді безвідсоткового кредиту.

Документи на реєстрацію кандидатом у президенти Женішбек Назаралієв подав у ЦВК республіки 13 квітня. Окрім нього про намір брати участь у виборах раніше заявили лідери деяких опозиційних партій, а також діючий президент Курманбек Бакієв. Голосування призначене на 23 липня.

Відзначимо, що раніше з пропозицією засіяти Киргизстан опіумним маком виступав опозиційний політик, колишній генпрокурор країни Азімбек Бекназаров. На його думку, це допомогло б республіці розрахуватися із зовнішнім боргом. Як пояснив Бекназаров, міжнародні організації, дізнавшись про те, що в Киргизстані розпочалася заготівка опіуму, "злякаються і самі запропонують покрити всі заборгованості країни".

Читайте також:

Президент Молдови звинуватив у погромах в Кишиневі дев’ятьох сербів

Киргизького опозиціонера заарештували за підозрою у вбивстві

Киргизія розірвала всі угоди щодо авіабази "Манас"

Грузини цілодобово мітингуватимуть під резиденцією Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: