Кандидата в президенти Киргизії забрали в міліцію за дебош в ЦВК

Чоро Сарипбеков повідомив від імені великого полководця Михайла Фрунзе про намір "очистити країну від бруду".

Співробітники Центрвиборчкому Киргизії були вимушені викликати наряд міліції, щоб відбитися від чергового бажаючого позмагатися за посаду президента республіки.

За останню добу до Центрвиборчкому із заявами звернулися п'ятеро охочих зайняти президентське крісло. Один з них, Чоро Сарипбеков, пред'явив співробітникам ЦВК радянський паспорт і повідомив від імені великого полководця Михайла Фрунзе про намір "очистити країну від бруду". Коли "солдат революції" став поводитися зовсім неадекватно, співробітники виборчкому були вимушені викликати наряд міліції, який відправив одного з потенційних президентів до райвідділу міліції.

Окрім нього, заяви до ЦВК подали екс-депутат парламенту країни Бакіт Керімбеков, тимчасово безробітні Гульжаміля Естебесова і Юруслан Істанов, а також генеральний директор ТОВ "Киргизспецекспорт" Аскарбек Абишев.

Процедура висунення кандидатів у президенти країни завершується в республіці опівночі в понеділок. До сьгоднішнього дня всі претенденти на цей пост повинні здати необхідні документи в ЦВК республіки. Самі вибори відбудуться 23 липня.

Раніше своє бажання брати участь у виборах офіційно засвідчили 17 претендентів, зокрема діючий президент Курманбек Бакієв, екс-міністр оборони Ісмаїл Ісаков, кандидат об'єднаної опозиції Алмазбек Атамбаєв, лікар-нарколог Женішбек Назаралієв, вчитель російської мови Мурат Боромбаєв та інші.

Читайте також:

На начальника штабу МВС Киргизії вилили два літри сірчаної кислоти

Прем’єр Киргизії зізнався, що не знає державної мови

У Киргизії вбитий депутат парламенту

Киргизького опозиціонера заарештували за підозрою у вбивстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: