Караджич вперше з'явився на судовому слуханні

Радован Караджич заявив, що буде присутній на судовому слуханні, не уточнивши про причини, що підштовхнули його припинити бойкотувати процес. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Колишній лідер боснійських сербів Радован Караджич вперше з початку судового процесу над ним з'явився на слухання в Міжнародному трибуналі для колишньої Югославії (МТКЮ) у Гаазі.

Караджич прийшов до зали суду о 14:15 за місцевим часом навіть раніше, ніж слухання у його справі відкрилися.

2 листопада Радован Караджич заявив, що буде присутній на судовому слуханні, яке повинно було відбудуться наступного дня, не уточнивши про причини, що підштовхнули його припинити бойкотувати процес.

Караджич, який 2 листопада також не з'явився на судове слухання, раніше заявляв, що йому необхідно більше часу, щоб підготувати промову для свого захисту, проте він зазначив, що "не бойкотує процес, а вимагає від трибуналу дотримання його власного статуту в частині, що стосується основних прав обвинуваченого ".

29 жовтня один з адвокатів Караджича Горан Петронієвич заявив, що його підопічний не з'явиться на судових слуханнях у МТКЮ до тих пір, поки не буде враховано його вимогу про надання йому десяти місяців для підготовки до процесу.

Нагадаємо, Караджич, якому 64 роки, звинувачується у військових злочинах, скоєних під час війни в Боснії і Герцеговині в 1992-1995 роках. Суд над ним почався в Гаазі в понеділок, 26 жовтня. Перші три засідання суду пройшли за відсутності обвинуваченого.

Колишній лідер Республіки Сербської Боснії і Герцеговини Караджич, який 13 років ховався від міжнародного правосуддя, був затриманий у липні 2008 року в Белграді і незабаром переданий трибуналу в Гаазі. Він звинувачується у військових злочинах, серед яких геноцид восьми тисяч мусульман у місті Сребреніца на сході Боснії та Герцеговини в липні 1995 року. Всього звинувачення Караджичу складається з 11 пунктів. За оцінками представників Гаазького трибуналу, судовий процес може тривати від двох до трьох років.

Читайте також:

Караджич вирішив припинити бойкот Гаазького трибуналу

Назначено дату суду над Караджичем

Караджич вимагає скасувати звинувачувальний висновок проти нього

 

 

ВідеоКараджич з'явився на судовому слуханні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: