Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп розповів, що небезпечніше для США за коронавірус

На думку Дональда Трампа, подальші обмежувальні для економіки заходи можуть призвести до більших жертв, ніж від пандемії.

Впродовж 15 днів президент США Дональд Трамп планує скасувати обмеження в країні, які були введено через коронавірусну інфекцію.

23 березня на брифінгу Білого Дома президент США Дональд Трамп заявив, що хоче відкрити країну для бізнесу та зняти всі економічні обмеження, повідомляє AP.

На думку Трампа, подальші обмежувальні для економіки заходи можуть призвести до більших жертв, ніж від пандемії.

Напередодні брифінгу він написав твіт, у якому заявив, що “ліки не можуть бути страшнішими за проблему”.

“Ми не можемо впроваджувати дії, що будуть гіршими за саму проблему. Після 15-денного періоду ми прийматимемо рішення, яким шляхом нам іти”, — написав Трамп.

США посідає третє місце за кількістю заражених новим коронавірусом. Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо заявив, що в місті нині нараховують приблизно третину всіх випадків коронавірусу в США

Загалом від початку спалаху в США на коронавірусну інфекцію захворіли понад 46 тисяч людей. З них 579.

Водночас директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва заявила, що нинішня пандемія нового коронавірусу COVID-19 може викликати 2020 року глобальну рецесію таких масштабів, які будуть значно серйозніші за економічний спад під час світової фінансової кризи 2008-2009 років.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції