"Караван мігрантів" відкинув пропозицію президента Мексики і наближається до США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американці терміново укріплюють кордон.

Караван латиноамериканських мігрантів, попри пропозицію мексиканського президента надати їм роботу, продовжує йти до США. Більшість біженців кажуть, на батьківщині їх чекає лише бідність, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До такої пропозиції Енріке Пенья Ньєто вдався, щоб владнати відносини зі Сполученими Штатами. Дональд Трамп уже пригрозив закрити американсько-мексиканський кордон і наказав надіслати до нього тисячу військовослужбовців.

ВідеоМігранти відмовились від пропозиції мексиканського президента надати їм роботу

Караван латиноамериканських мігрантів, попри пропозицію мексиканського президента надати їм роботу, продовжує йти до США. Більшість біженців кажуть, що на батьківщині їх чекає лише бідність. До такої пропозиції Енріке Пенья Ньєто вдався, щоб владнати відносини зі Сполученими Штатами. 

Мігранти відмовились від пропозиції мексиканського президента надати їм роботу

Однак і це мігрантів не зупиняє на шляху мрії про краще життя. Загалом із дітьми і сім'ями до американського кордону прямують близько 10 тисяч людей.

Як повідомлялося, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що його країна припинить фінансову допомогу Гондурасу, якщо потік мігрантів звідти не завершиться.

Фотогалерея Сотня мігрантів штурмувала кордон мід Боснією та Хорватією, щоб потрапити до ЄС (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції