Кардинали захистили папу Римського від "негідних нападок" журналістів

Під час своїх проповідей у чистий четвер кардинали захистили Бенедикта XVI, якого звинувачують у приховуванні сексуальних злочинів.

Багато європейських кардиналів в ході своїх проповідей в Страсний четвер виступили на захист папи Римського Бенедикта XVI, якого звинувачують у приховуванні сексуальних злочинів у середовищі католицьких священиків.

Зокрема, патріарх Венеції Анджело Скола (Angelo Scola) у своїй проповіді назвав Бенедикта XVI жертвою "брехливих звинувачень", заявивши що понтифік робить дуже багато, щоб "очистити католицький клір від бруду".

Архієпископ Варшавський Казімєж Нич (Kazimierz Nycz) заявив, що хоча до випадків сексуальних злочинів потрібно ставитися з усією серйозністю, кожна подібна подія має розглядатися індивідуально, і засудив ЗМІ за звинувачення на адресу церкви і папи.

Звинувачення на адресу Бенедикта XVI в приховуванні злочинів католицьких священиків опублікувала 25 березня The New York Times. Журналісти стверджували, що ще будучи кардиналом, нинішній папа особисто розпорядився зупинити розслідування відносно американського священика, якого підозрювали в розбещенні 200 хлопчиків.

Згодом Ватикан виступив з офіційним спростуванням, після чого L'Osservatore Romano, газета Святого Престолу, звинуватила журналістів у "непробачних і недостойних нападках" на Бенедикта XVI.

Читайте також:

Журналісти викрили Папу Римського в покриванні педофілів

Папа Римський допоможе священикам-педофілам покаятися

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: