Карикатура Hebdo та "Notre Drame". Відомі ЗМІ на перших шпальтах розповіли про пожежу в Нотр-Дамі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головною темою майже всіх ранкових номерів найвідоміших ЗМІ була пожежа в Нотр-Дамі.

Відомі французькі та світові газети і журнали зранку 16 квітня розмістили на першій сторінці новину про руйнівну пожежу в соборі Паризької Богоматері з фотографіями лиха, а дехто навіть карикатурою.

На обкладинці скандально відомого французького сатиричного журналу Charlie Hebdo зображена карикатура на президента Еммануеля Макрона з собором, що палає на його голові.

"Починаю (реформи) з основ (також означає каркас будівлі - ред.)", - заявляє на ній французький лідер.

Інше французьке видання Libération зобразило на своїй сторінці фото шпиля собору під час падіння та лаконічно підписало її "Notre Drame", що в перекладі означає "Наша драма".

На більшості обкладинок зображують момент падіння шпиля та використовують підписи "Богоматір у вогні" або "Розбите серце Франці".

"Нотр-Дам де Парі. Розбите серце»"на першій сторінці Time в Швейцарії.

"Катастрофа" в газеті Le Figaro.

"Серце в попелі", красиву назву в одному з номерів La Croix.

Пожежа в Нотр-Дамі на сторінці британського Metro.

Так на першій шпальті зобразив головну новину номеру шотландський Daily Mail.

Шеф-редактор французького журналу Le Journal du Dimanche Сіріль Петі зібрав зображення понад 90 шпальт і обкладинок французьких і іноземних ЗМІ, присвячених пожежі в соборі Паризької Богоматері.

У понеділок, 15 квітня, сталася пожежа в одній із найвідоміших пам’яток Франціїсоборі Паризької Богоматері. Очевидці та медіа швидко почали публікувати з місця події численні фото та відео

У соборі через масштабну пожежу, яка сколихнула увесь світобвалився дах і шпиль, а вогонь знищив велику частину внутрішніх конструкцій будівлі. В ніч проти 16 квітня було офіційно повідомлено, що основні конструкції будівлі собору Нотр-Дам не обваляться - про таку загрозу раніше говорили пожежники

За останніми даними, в результаті пожежі постраждала одна людина - травми отримав один з пожежників

Президент Франції Емануель Макрон вже пообіцяв відбудувати Нотр-Дам. За попередніми оцінками, реконструкція триватиме 10 років

ВідеоПоліція допитала працівників, які займалися реставраційними роботами у Нотр-Дамі

Як палав Нотр-Дам де Парі упродовж 9 годин всі спостерігали у прямому ефірі, городяни в цей час приходили до пам'ятки і молилися. Вогонь знищив шпиль та дві третини даху будівлі, втрачено вітражі.  

Поліція допитала працівників, які займалися реставраційними роботами у Нотр-Дамі

Залиште свій коментар

Вибір редакції