Карла Бруні-Саркозі не поцілувала Сильвіо Берлусконі

На саміті "Великої вісімки" італійський прем'єр Сильвіо Берлусконі був єдиним, кому не аплодував натовп. Саркозі розмовляв з ним всього 11 секунд.

Учасники саміту "Великої вісімки" не стали демонструвати солідарність з італійським прем'єром Сильвіо Берлусконі, який усім скаржився на цькування з боку суддів, які дотримуються лівих поглядів.

Не вшанувала його і перша леді Франції Карла Бруні, яка перед початком робочої вечері вітала глав різних держав ритуальним поцілунком. Про це пише газета Corriere della Sera.

"У четвер президент Франції Ніколя Саркозі як господар саміту брав високих гостей, обмінюючись з ними кількома словами. 13 секунд Саркозі приділив японському прем'єру Наото Кану, 20 секунд - британському прем'єру Девіду Камерону, 1 хвилину 46 секунд він спілкувався з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Більш тривалий час він приділив американському і російському президентам, Бараку Обамі та Дмитру Мєдвєдєву", - зазначає видання.

"Італійський прем'єр Сільвіо Берлусконі був єдиним, кому не аплодував натовп. Саркозі розмовляв з ним 11 секунд. Можливо, це збіг, а може, і перший сигнал політику, який колись вмів нав'язувати свій жартівливий настрій на міжнародних самітах ", - пише видання.

У статті йдеться, що Барак Обама продемонстрував швидше здивування, ніж розуміння, коли Сильвіо Берлусконі спробував розповісти американцю про "диктатуру лівих ", яка встановилася в Італії.

"Далі було ще гірше: на черговій короткій церемонії перед початком робочої вечері перша дама Карла Бруні-Саркозі, яка стояла поруч з чоловіком, вітала глав різних держав ритуальним поцілунком. Берлусконі, нехай навіть він і співвітчизник, не удостоївся такої честі: лише усмішки і ввічливе рукостискання", - повідомляє кореспондент.

"У другий день саміту Кавалер в черговий раз вирішив організувати щось на кшталт двосторонньої зустрічі з Мєдвєдєвим, щоб проінформувати його про ситуацію із правосуддям в Італії. Російський президент виявився трохи більше серцевим, ніж Обама, але і він обмежився лише тим, що терпляче вислухав Берлусконі без будь-яких коментарів ", - повідомляє кореспондент.

На саміті G8, що демонстрував солідарність з Японією, підтримку арабському світу і допомогу Греції, близькою до дефолту, солідарності у відношенні італійського прем'єра просто не було - пише автор статті.

Читайте також:

Після бесіди Берлусконі з Обамою в Італії вибухнув скандал

Італійський телеканал оштрафували за надмірне згадування Берлусконі

Журналісти переконалися у вагітності дружини Саркозі

ВідеоКарла Бруні-Саркозі не поцілувала Сильвіо Берлусконі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: