Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Картина Бенксі самознищилась, щойно її продали на аукціоні за 1 млн фунтів

Картина була розрізана вбудованим "шредером".

Картина Бенксі "Дівчинка з кулею" була розрізана вбудованим в раму шредером одразу ж після того, як її продали на аукціоні Sotheby's за 1,04 мільйона фунтів стерлінгів (1,4 мільйона доларів).

Про це повідомляє The Art Newspaper.

Самознищення картини розпочалося одразу ж після удару молотка, який сповістив про завершення аукціону.

"Дівчинка з кулею" була однією з найвідоміших картин Бенксі. На аукціоні продавалася версія, написана ним в 2006 році на полотні аерозольними і акриловими фарбами. Відповідно до опису на сайті Sotheby's, картина продавалася в авторській рамі.

"Схоже, що нас щойно "відбенксили", - прокоментував ситуцію керівник відділення сучасного мистецтва аукціону Алекс Бранчік. - Тепер ми намагаємося зрозуміти, що це означає в контексті аукціону. Розрізання тепер частина роботи", - додав він.

У єдиному офіційному аккаунті Бенксі в Інстаграмі, опублікували фотографію з аукціону з коментарем "йшло, йшло і пішло".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Going, going, gone...

Публикация от Banksy (@banksy)

Нагадаємо, у Києві в ніч проти 27 липня з’явилося графіті, підписане таємничим вуличним художником Бенксі. На графіті зображений орел з двома головами, кожна з яких нагадує пістолет з бензинової автозаправки. 

Графіті з’явилося в ніч виступу у Києві легендарного британського гурту Massive Attack. Деякі фани Бенксі стверджують, що вуличним митцем може бути музикант гурту Роберт Дель Наджа. Міста, де виступали Massive Attack, часто збігаються з місцями, де з'являються малюнки Бенксі. До того ж, Дель Наджа сам є художником графіті і малював обкладинки для альбомів свого гурту.

Видання "Хмарочос" надіслало запит на офіційний сайт художника, щоб підтвердити або спростувати автентичність зображення. У відповідь надійшов лист з інформацією, що це не малюнок Бенксі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції