Картина, що підкорила світ. У Sotheby's виставили на показ самознищений малюнок Бенксі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протягом двох днів відвідувачі галереї можуть побачити картину своїми очима.

Аукціонний дім Sotheby's виставив у своїй галереї картину Бенксі "Дівчинка з кулею", що наробила багато шуму минулого тижня.

Reuters оприлюднив відповідні фото картини. Вона стала доступна для глядачів у Лондоні.

Бенксі, "Дівчинка з кулею" 2

Як видно на фото, картині надали нове ім'я - відтепер робота має назву "Любов у сміттєвому баку" ("Love is in the Bin").

Шанувальники сучасного мистецтва можуть подивитись на роботу Бенксі до 14 жовтня у галереї Sotheby's на Бонд стріт в Лондоні. Останній відвідувач зможе зайти в галерею о 16:40. Потім картина буде доправлена її власниці.

Картина Бенксі була розрізана на минулому тижні, вбудованим в раму шредером одразу ж після того, як її продали на аукціоні Sotheby's за 1,04 мільйона фунтів стерлінгів (1,4 мільйона доларів). Самознищення картини розпочалося після удару молотка, який сповістив про завершення аукціону.

Після такого перфоменсу ціна на картину злетіла фактично удвічі, а новина про нього блискавично розлетілася у ЗМІ та соціальних мережах. Sotheby’s звинувачували у змові з художником, однак в аукціонному домі від цього відхрещуються.

Rolling Stone повідомляє, що наступний аукціон, на якому планують продати чотири картини Бенксі, відбудеться у листопаді. Його проведе аукціонний дім Даррена Жульєна. Вартість однієї з робіт - "Рабська праця" - оцінюють від 600 до 800 тис. доларів.

Як повідомлялося, жінка, яка придбала за 1 мільйон фунтів картину Бенксі, що самознищилась на аукціоні, не збирається скасовувати угоду та залишить картину в себе.

ВідеоУ Британії на аукціоні картина відомого Бенксі замознищилася одразу після купівлі

На аукціоні "Сотбі" невідомий покупець придбав картину славетного художника Бенксі. "Дівчинка з кулькою" обійшлася багатієві в мільйон двісті доларів. Та щойно полотно продали, за сигналом його почала розрізати прихована в рамі паперорізка.

У Британії на аукціоні картина відомого Бенксі замознищилася одразу після купівлі

Залиште свій коментар

Вибір редакції