Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Картину Бенксі, на якій британські депутати зображені як шимпанзе, виставили у музеї з нагоди Brexit

Художник намалював її десять років тому.

Картина знаменитого вуличного художника Бенксі, яка зображує депутатів Палати громад британського парламенту як шимпанзе, буде виставлена у музеї "для того, щоб відзначити день Brexit".

Про це художник повідомив у своєму Instagram.

"Парламент, що деградує". Я створив це десять років тому. Музей Брістоля щойно повернув її на виставку, щоб відзначити день Brexit", – написав Бенксі.

Допис закінчується цитатою: "Смійтеся зараз, але одного дня ніхто не буде відповідати".

Ця цитата відносить до іншого знаменитого твору Бенксі, на якому зображено шимпанзе, що носить сендвіч-дошку з написом: "Смійтеся зараз, але одного дня ми будемо відповідати", пише The Independent.

Картина з депутатами-шимпанзе вперше була виставлена у Брістольському музеї у 2009 році в рамках виставки картин Бенксі. Після цього її придбав неназваний колекціонер, який вирішив повернути витвір до музею, щоб відзначити десятиріччя з моменту виставки.

"Парламент, що деградує" буде виставлена 29 березня – у день, коли Велика Британія мала вийти з Євросоюзу. Картина пробуде у музеї до вересня.

ВідеоУ Великій Британії депутати відкинули всі альтернативні варіанти Brexit

Якщо до кінця тижня британські депутати не дійдуть згоди, то вже за два тижня Сполучене Королівство вийде з ЄС, однак зазнає колосальних збитків. У разі якщо за єдиний сценарій виходу таки проголосують, в Євросоюзі обіцяють піти на поступки і відтермінувати Brexit на два місяці.  

У Великій Британії депутати відкинули всі альтернативні варіанти Brexit

Нагадаємо, Євросоюз погодився на відтермінування Brexit до 22 травня, але за умови, що наступного тижня запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом.

Як повідомлялося раніше, парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди. До цього парламентарі також не підтримали новий варіант угоди щодо виходу країни з Євросоюзу. У зв’язку з цим прем’єр-міністр Британії Тереза Мей офіційно попросила ЄС відтермінувати Brexit до 30 червня 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції