Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Картину Бенксі з депутатами-мавпами продали на аукціоні Sotheby’s за $12 млн

"Monkey Business" продали через 13 хвилин після старту аукціону.

Картину знаменитого вуличного художника Бенксі, яка зображує депутатів Палати громад британського парламенту як мавп, продали на аукціоні Sotheby’s за 9,9 млн фунтів стерлінгів (12 млн доларів).

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Sotheby’s у Facebook.

Картина Бенксі називається "Monkey Business" (дослівно – "мавпяча праця", цей вислів в англійській мові означає безглузду роботу). На ній зображена Палата громад, в якій засідають шимпанзе та орангутани. Монументальне полотно має розмір 4 на 2,4 метра.

"Monkey Business" продали через 13 хвилин після старту аукціону, а її кінцева ціна в дев'ять разів перевищила попередній ціновий рекорд за роботу Бенксі.

Нагадаємо, у жовтні минулого року аукціонний дім Sotheby's виставив у своїй галереї картину Бенксі "Дівчинка з кулею", що наробила багато галасу. Картина Бенксі була розрізана вбудованим в раму шредером одразу ж після того, як її продали на аукціоні Sotheby's за 1,04 мільйона фунтів стерлінгів (1,4 мільйона доларів). Самознищення картини розпочалося після удару молотка, який сповістив про завершення аукціону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції