Кашпіровський записав відеозвернення до Мєдвєдєва

Відомий психотерапевт поскаржився президентові на гоніння з боку церкви та лікарів у Ставропольському і Краснодарському краях Росії.

Психотерапевт Анатолій Кашпіровський записав відеозвернення до президента Росії Дмитра Мєдвєдєва.

Відеоролик був розміщений на сайті Кашпіровського ще 1 липня, проте ЗМІ звернули на нього увагу лише кілька днів по тому.

У зверненні Кашпіровський скаржиться президенту на "люту атаку" з боку представників російської православної церкви у Ставропольському і Краснодарському краях. До своїх недоброзичливців він зараховує також медиків, які, як вважає Кашпіровський, керуються "заздрістю до його успіху". Психотерапевт стверджує, що в інших країнах, в які він приїжджав з виступами, його не піддавали гонінням.

"Особливо блюзнірським в діях ставропольських священиків є їх повна зневага фактом звільнення мною захоплених Шамілем Басаєвим заручників у Будьоновську, місті Ставропольського краю", - йдеться в листі Кашпіровського.

Анатолій Кашпіровський здобув популярність в кінці 1980-х років, коли російське телебачення демонструвало масові сеанси цілительства з його участю. У 1990-ті роки він кілька років прожив у США, де працював з вихідцями з Росії.

Наприкінці червня 2010 року стало відомо про те, що РПЦ за підтримки жителів П'ятигорська виступила проти сеансу Кашпіровського в місті, і він було відмінено. Згодом у Краснодарському та Ставропольському краях були скасовані ще кілька його виступів.

Читайте також:

Газета The New York Times запропонувала росіянам поскаржитись світу на корупцію в їх країні

У челябінських мечетях знайшли відеозвернення Саїда Бурятського

Нове відео Димовського: хамить Мєдвєдєву і називає Путіна бидлом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: