Каспаров - кандидат у президенти

Московська конференція "Іншої Росії" вибрала єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах 2008 Гарі Каспарова.

Московська конференція руху "Інша Росія" у понеділок вибрала єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах 2008 року лідера "Об'єднаного громадянського фронту" Гарі Каспарова. Про це повідомляє Інтернет-видання Каспаров.ru.

Гарі Каспаров
Гарі Каспаров може стати єдиним кандидатом в президенти від опозиції (Фото: kasparov.ru)
Всього з 113 чоловік, що взяли участь в другому турі голосування, за Каспарова віддали голоси 66 чоловік, а за колишнього прем'єр-міністра Михайла Касьянова - 45, два бюлетені були визнані недійсними.

Президія "Іншої Росії"
Президія "Іншої Росії" під час обрання кандидата (Фото: kasparov.ru)
У голосуванні також брали участь екс-глава Центробанку Віктор Геращенко, колишній радник президента Андрій Ілларіонов і екс-депутат петербурзького Заксобранія Сергій Гуляєв, які вибули з боротьби в першому турі праймеріз.

Лідери "Іншої Росії"
Лідери "Іншої Росії" (Фото: kasparov.ru)
На конференції також були вибрані кандидати в депутати Державної думи і делегати на федеральний з'їзд "Іншої Росії", на якому буде ухвалено остаточне рішення про те, хто стане єдиним кандидатом в президенти від опозиції. З'їзд пройде 30 вересня, повідомляє видання.

ВідеоКаспаров іде у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: