Каспаров - єдиний кандидат від опозиції

Лідер "Об’єднаного громадянського фронту" Гарі Каспаров став єдиним кандидатом від опозиційних сил на посаду президента РФ.

Гарі Каспаров
Альтернативою наступнику Путіна на президентських виборах у Росії стане Гарі Каспаров.
Лідер "Об’єднаного громадянського фронту" (ОГФ), колишній чемпіон світу з шахів Гарі Каспаров став єдиним кандидатом від опозиційних сил на посаду президента РФ, вибори якого відбудуться в березні майбутнього року.

Каспарова було затверджено переважною більшістю голосів як єдиного кандидата від опозиції за наслідками таємного голосування делегатів федерального з'їзду політичної ради "Іншої Росії", - повідомила в неділю агенції "РИА Новости” прес-секретар "Іншої Росії" Людмила Маміна.

Суперниками Каспарова були лідер Російського народно-демократичного союзу (РНДС) Михайло Касьянов, екс-глава Центробанку Віктор Геращенко, лідер Національного російського визвольного руху (НАРОД) Сергій Гуляєв, депутати Держдуми Володимир Рижков і Борис Виноградові.

За словами Маміної, з 498 голосуючих Каспарову віддали перевагу 379 осіб, другий результат показав Сергій Гуляєв - 59 голосів.

До політичної ради "Іншої Росії", крім ОГФ Каспарова, входять заборонена Націонал-більшовистська партія Едуарда Лімонова, "Авангард червоної молоді" Сергія Удальцова, рух "Зміна" й інші організації.

Михайло Касьянов ще влітку відмовився співпрацювати з коаліцією й не брав участі в другій конференції "Іншої Росії" 7-8 липня. За словами прес-секретаря коаліції, якщо на з'їзді в неділю представники Касьянова й були, то тільки як приватні особи.

Раніше про намір брати участь у виборах президента Росії в березні 2008 року висловлювалися дисидент Володимир Буковський, Віктор Геращенко, лідер КПРФ Геннадій Зюганов, Михайло Касьянов і лідер партії "Яблоко" Григорій Явлінський. Не виключав можливості свого висування на цю посаду й незалежний депутат Держдуми Володимир Рижков.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: