Каспарова арештовано на 5 діб

Мировий суд арештував на п'ять діб опозиційного лідера Росії Гарі Каспарова, затриманого в Москві в ході "Маршу незгодних". ЄС уже засудив такі дії правоохоронців.

За словами керівника прес-служби Мосгорсуду Ганни Усачової, Каспаров був узятий під варту в залі мирового суду 382 дільниці.

Усачова уточнила, що Каспаров визнаний винним у порушенні порядку організації та проведення мітингів або пікетів (стаття 20.2 Кодексу про адміністративні правопорушення) і в непокорі законному розпорядженню співробітників міліції (стаття 19.3 КоАП).

Вона пояснила, що організаторам "Маршу незгодних" було дозволено провести мітинг, а вони організували несанкціоновану ходу.

"Термін арешту Каспарова обчислюється з моменту затримання," - додала керівник прес-служби Мосгорсуду.

Голова групи народних партій Європарламенту Жозеф Доль уже засудив арешт Гарі Каспарова, колишнього чемпіона світу з шахів і одного з опозиційних лідерів Росії. Про це ідеться в коментарі Доля.

"Позбавляючи опозицію фундаментальної свободи на проведення маніфестацій, російські власті втрачають довіру на міжнародній арені," - відзначає Доль.

"Наша група закликає ЄС засудити таку поведінку та вимагає негайно звільнити опозиціонерів з "Іншої Росії"," - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: