Кастро дав телеінтерв'ю

50-ти хвилинне інтерв’ю Кастро дав одній з популярних кубинських телепрограм.

Гарні звістки надходять про здоров’я незмінного лідера Куби. Фідель Кастро живий та здоровий, і вигляд у нього навіть кращий, ніж минулого літа. Такого висновку дійшли ті кубинці, які уперше після тривалої хвороби свого вождя побачили його по телевізору. Це було пятдесяти-хвилинне інтерв’ю, яке Кастро дав одній з популярних кубинських телепрограм. 

На це інтерв’ю кубинці чекали довго. На екранах - у спортивному костюмі кольорів національного прапору - команданте Фідель Кастро. Манера говорити не змінилася: відповідаючи на питання, він починав з одного, а як говорив, то потім перестрибував з теми на тему. Виглядає Кастро значно краще, ніж минулого літа, коли йому зробили термінову операцію. І як на свої 82 роки - бадьорий, жваво реагує і навіть намагається жартувати з журналістом - ведучим популярної на Кубі програми "Круглий стіл". "Я роблю те, що треба робити, тому я такий здоровий",  - ділиться Кастро секретом своєї бадьорості із співвітчизниками. І додає, мовляв, які тут можуть бути секрети, тим більш державні. 

Останні десять місяців беззмінний лідер кубинців був з ними віртуально - час від часу у пресі зявлялися звіти про те, що він з кимось зустрівся. Десять місяців тому, коли звістка про погіршення стану Фіделя Кастро сягнула берегів Флориди - тут було справжнє свято. Концентрація тих, хто щиро бажав би смерті команданте, найбільша саме в цьому штаті США. 

На час хвороби Фідель передав верховну владу в країні своєму братові. Чи повернеться до державного керма сам команданте - у його телеінтерв’ю відповіді на це питання не було. Але Кастро пообіцяв, що як і раніше регулярно дописуватиме до головної газети кубинських комуністів Гранма, де в нього своя колонка.

ВідеоФідель Кастро дав інтерв'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: