Кастро назвав Обаму "заклинателем змій"

Фідель Кастро розкритикував обіцянки Обами про виведення військ з Афганістану, зауваживши, що президент США - лише "заклинач змій", який обманює громадськість.

Фідель Кастро у своїй статті, опублікованій 22 листопада, назвав президента США Барака Обаму "заклинателем змій", а війну в Афганістані "нищівною".

Стаття була написана у відповідь на недавній саміт НАТО в Португалії і опублікована в урядовій газеті.

84-річний Кастро засумнівався у планах, озвучених на саміті, згідно з якими коаліційні війська передадуть контроль над безпекою в країні владі Афганістану до 2014 року. Навпаки, вважає Кастро: НАТО, врешті-решт, "передасть владу афганському опору, зазнавши поразки".

Кастро назвав Північноатлантичний альянс "загарбницьким утворенням", яке виявило повну байдужість до "мільярдів" людей, "які страждають від браку їжі, житла, робочих місць" і отримують погану освіту і медичне обслуговування.

У статті Кастро порівняв НАТО з "хижим птахом", який був використаний Америкою, щоб почати "винищувальну війну в Афганістані". В результаті військових дій, на думку Кастро, США переживають складний період і змушені використовувати свої "величезні медіаресурси", щоб "обманювати громадську думку".

"Обама вже визнав, що обіцяне виведення американських солдатів з Афганістану може бути відкладено... Після отримання Нобелівської премії йому доведеться нагородити себе титулом "кращого заклинача змій", - додав Кастро.

Нагадаємо, виведення військ США і союзників з Афганістану передбачається здійснити протягом 18-24 місяців, тобто до 2014 року. Проте реалізація плану буде залежати від здатності влади в Кабулі створити армію, здатну взяти на себе відповідальність за забезпечення безпеки і порядку в країні.

Читайте також:

Втрати НАТО в Афганістані перевищили 2 тисячі людей

Фідель Кастро: те, що Обаму ще не вбили – це просто везіння

Солдатів США звинуватили у розчленовуванні афганців на трофеї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: