Кастро продовжує одужувати

Лідер Куби Фідель Кастро провів першу за три з половиною місяці офіційну зустріч.

Лідер Куби Фідель Кастро зустрівся з президентом Анголи, йдеться в урядовому повідомленні. Це перша за три з половиною місяці офіційна зустріч кубинського лідера.

"Два президенти, Фідель Кастро і Жозе Едуарду душ Сантуш, на зустрічі обговорили складні проблеми, з якими стикається людство і що впливають на становище бідних країн", - ідеться в повідомленні.

Як указано в документі, зустріч двох лідерів пройшла у суботу і тривала 1 годину 45 хвилин.

Урядове повідомлення супроводжено фотографією лідерів двох країн. На знімку Фідель Кастро, одягнений в спортивний костюм, тисне руку ангольському лідерові. Кастро й Сантуш сфотографовані стоячи.

Остання офіційна зустріч Фіделя Кастро відбулася 2 червня цього року, коли він прийняв генерального секретаря ЦК Комуністичної партії В'єтнаму Нонга Дика Маня. Минулої п'ятниці лідер Куби дав місцевому телебаченню перше за три місяці інтерв'ю.

На думку латиноамериканських спостерігачів, активність Кастро свідчить про поліпшення його здоров’я та прагнення знов повернутися до великої політики.

Кастро передав владу своєму братові Раулю 31 липня 2006 року після операції на шлунку і відтоді не з'являвся на публіці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: