Кастро такого не робив: президент технічно відсталої Куби створив акаунт у Twitter

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна сильно відстала від інших держав у наданні доступу до Інтернету.

Президент Куби Мігель Діас-Канель створив обліковий запис у сервісі мікроблогів Twitter, заявивши, що оцифрування його країни є одним з пріоритетних завдань для прискорення розвитку економіки та захисту революції.

Про це повідомляє Reuters.

В якості шапки для свого акаунту Діас-Канель розмістив фотографію, присвячену 150-річчю здобуття Кубою першої незалежності від Іспанії. Його перший твіт мав хештег #somoscontinuidad, що означає "Ми - послідовність".

Кубинський президент швидко отримав кілька сотень відповідей від користувачів, які вітали його появу у Twitter. Інші ж користувачі почали критикувати лідерів Куби та однопартійну систему в країні. Колишній керівник країни, 87-річний Рауль Кастро, не мав офіційного акаунту у Twitter. Він та його покійний брат Фідель керували Кубою майже 60 років.

Мігель Діас-Канель очолив Кубу у квітні цього року. У перші шість місяців свого президентства він продемонстрував зміну спілкування із громадянами своєї країни, показуючи себе більш відкритим та сучасним.

Відео На Кубі розпочався новий історичний етап – країна без Кастро

Сьогодні на Острові свободи мільйони прокинуться в "оновленій" країні. На Кубі - новий президент - Міґель Діас-Канель. Вперше за 60 років країну очолює не Кастро. Призначення нового лідера - це крок до реформ чи зміна караулу – у сюжеті ТСН. 

На Кубі розпочався новий історичний етап – країна без Кастро

Діас-Канель після обрання на посаду президента зустрівся з колишнім головним виконавчим директором Google Еріком Шмідтом, який прибув на Кубу у складі високопоставленої американської делегації. Президент Куби також зустрівся з керівниками американських технічних компаній під час своєї першої поїздки до Сполучених Штатів наприкінці вересня.

Втім, Куба є дуже відсталою країною у плані доступу до Інтернету. До 2013 року Мережа була доступна у країні в основному лише для туристів у готелях. Зараз кубинці можуть вийти в Інтернет у точках доступу Wi-Fi у парках та на площах по всій країні, хоча телекомунікаційна монополія ETECSA заявила, що працює над розгортанням домашнього Інтернету та мобільного Інтернету для всього населення.

Фотогалерея Життя на Кубі (11 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції