Кастро вийшов у прямий ефір

Фідель Кастро в неділю, 14 жовтня, виступив у ток-шоу свого друга, президента Венесуели Уго Чавеса.

Щотижнева телепередача Чавеса "Алло, президент" цього разу передавалася з Куби: тут Чавес знаходиться з візитом, приуроченим до 40-річчя загибелі легендарного революціонера Че Гевари.

Венесуельський лідер подзвонив кубинському, щоб обговорити спадщину Че, і вони говорили у прямому ефірі та обмінювалися жартами впродовж декількох хвилин, передає телекомпанія BBC.

Передача транслювалася з мавзолею Че, який знаходиться в кубинському місті Санта-Клара.

Крім того, в цій же передачі показали і відеозапис, зроблений, як стверджувалося, в суботу. На цих кадрах відображена особиста зустріч Чавеса й Кастро, в ході якої Чавес співає своєму старшому товаришу гімни й називає його "батьком усіх революціонерів".

Кубинський лідер у відповідь говорить, що зворушений такою високою оцінкою, а потім згадує Че Гевару, про якого озивається як про "генератора ідей".

Коли відеозапис підійшов до кінця, Чавес сказав Кастро по телефону: "Все просто електризуються вашим голосом". Голос кубинського лідера дійсно звучав цілком упевнено; судячи з нього, можна зробити висновок, що Фідель іде на поправку, стверджує ВВС.

Президент Куби не з'являвся на публіці з тих пір, як передав свої повноваження брату Раулю. Це було минулого року, коли Фідель готувався до операції, що викликала у той час безліч чуток у світовій пресі. Висловлювалися навіть припущення про смерть кубинського лідера, проте у вересні телебачення країни продемонструвало фотографії Фіделя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: