Кастро застерігає Буша

Фідель Кастро закликав Джорджа Буша відмовитися від погроз на адресу острова Свободи.

Кубинський лідер Фідель Кастро закликав президента США Джорджа Буша відмовитися від погроз на адресу острова Свободи.

"Ви ніколи нас не залякаєте загрозами раптового нападу. Припиніть атаки на нашу адресу і не загрожуйте людству ядерною війною, яка може перетворитися на світове багаття. Пора вже зробити висновки на прикладі тільки однієї країни – Іраку," – йдеться в заяві Фіделя Кастро, яку розповсюдило в неділю кубинське агентство Пренса Латіна.

Фідель Кастро (Фото: viewimages.com)
"Ви ніколи нас не залякаєте загрозами раптового нападу... Пора вже зробити висновки на прикладі тільки однієї країни – Іраку," - заявляє Фідель Кастро (Фото: viewimages.com)
Заява кубинського лідера була опублікована після того, як він у неділю взяв участь у муніципальних виборах. Фідель Кастро проголосував у будівлі, де проходить курс реабілітації та місцезнаходження якої тримається в суворій таємниці.

"Бушем оволоділи ідеї заволодіти Кубою. У суботу прийшли повідомлення про те, що офіційний представник Білого дому оголосив про те, що президент США представить нові ініціативи "на перехідний період, який вже почався на Кубі"," – зазначається в заяві.

На думку кубинського лідера, за ініціативами Буша є видимим намір створити передумови для подальшої відправки на Кубу "озброєних підрозділів кубино-американської мафії" для того, щоб розправитися з представниками компартії, комсомолу та громадських організацій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: