Душогуб за оголошенням: на Шрі-Ланці повернули смертну кару та шукають ката

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Смертельні вироки отримуватимуть наркоторговці та ґвалтівники.

Влада Шрі-Ланки оголосила про повернення смертної кари в країні. Ката шукають за оголошенням у газеті. Про це повідомляє видання CNN.

У вакансії зазначено, що кандидату має бути від 18 до 45 років, він повинен мати "чудовий моральний характер" і "розум та психічну силу".

Президент Шрі-Ланки Майтріпала Сірісена оголосив про підготовку скасування мораторію ще в лютому 2018 року. Він надихнувся прикладом Філіппін, де під час антинаркотичних рейдів вбили тисячі наркоторговців. Очільника Шрі-Ланки дуже хвилює проблема поширення наркотиків.

У Шрі-Ланці повернуть смертну кару протягом двох найближчих місяців. У в'язницях країни зараз перебуває близько 25 осіб, засуджених на довічне ув'язнення за злочини, пов'язані з наркотиками. Всього довічне ув'язнення там відбувають 436 осіб.

Останні 43 роки в країні не страчували нікого. Хоча суди Шрі-Ланки засуджують до смертної кари за звинуваченням в серйозних злочинах, таких як вбивство, зґвалтування і наркоторгівля. Але такі вироки замінювали на довічне ув'язнення.

Нагадаємо, 10 січня у Білорусі винесли смертний вирок чоловікові, звинуваченому у жорстокому вбивстві двох дівчат. Його засудили до вищої міри покарання – розстрілу.

Відео Український моряк, якому загрожувала смертна кара в Ірані, повернувся до Києва

До Києва прилетів український моряк, якому в Ірані загрожувала смертна кара. Одесита Андрія Новічкова майже два роки тримали в іранській тюрмі. Його звинувачували у вбивстві. На судні, яким ходив Новічков, сталася надзвичайна ситуація - іранський матрос вистрибнув за борт. 

Український моряк, якому загрожувала смертна кара в Ірані, повернувся до Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції