Катар другим у світі офіційно визнав владу лівійських повстанців

Катар став другою державою у світі після Франції, яка на рівні міжнародних відносин визнала, що влада в Лівії належить революціонерам.

 Катар офіційно визнав владу Національної перехідної ради в Лівії. Таким чином, Катар став другою державою у світі після Франції, яка на рівні міжнародних відносин визнала, що влада в Лівії належить революціонерам.

Влада Катару заявила, що сформована повстанцями в Бенгазі рада є єдиним легітимним представником лівійського народу, так як саме ця влада має представництва по всій країні і користується підтримкою серед громадян Лівії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про домовленості Катару з повстанцями щодо продажу лівійської нафти.

Як повідомялося, Франція визнала владу Національної перехідної ради в Лівії ще10 березня 2011. Згодом Франція стала першою країною, чиї ВПС почали санкціоновану Радою безпеки ООН збройну операцію по встановленню над Лівією зони, вільної від польотів.

Рішення Франції визнати владу НПР і встановити дипломатичні відносини супроводжувалося критикою з боку наближених до лідера Лівійської Джамагирії Муаммара Каддафі. Так, його син говорив, що Лівія фінансувала виборчу кампанію президента Франції Ніколя Саркозі, а сам Каддафі називав Саркозі душевно хворою людиною.

Як відомо, з 19 березня в Лівії ведеться військова операція коаліційних сил під командуванням НАТО. Приводом для початку операції стали повідомлення про обстріл захоплених опозиціонерами міст незважаючи на вимоги Ради безпеки ООН і обіцянки Каддафі припинити вогонь.

Все про події у Лівії читайте тут

Читайте також:

Західна коаліція застосувала в Лівії ракети зі збідненим ураном

США скоротили кількість бойових кораблів біля берегів Лівії

Рідне місто Каддафі залишилось під контролем урядових сил

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: