Катастрофа для Нідерландів: через коронавірус фермери знищують тисячі квітів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За минулий рік країна на експорті квітів заробила 6 мільярдів євро.

У Нідерландах через спад попиту, у зв’язку з коронавірусом, фермери вимушені знищувати тисячі вирощених квітів.

Як повідомляє Associated Press, через обмеження у всьому світі багатомільярдна квіткова галузь Нідерландів зазнала величезних втрат.

"Коронавірус - це катастрофа для голландської квіткової галузі ... 85% обороту на нашому ринку ... вже немає", - сказав Мішель ван Шчі, пресофіцер у Royal Flora Holland, яка щороку продає 12 мільярдів квітів.

Коронавірус в Нідерландах. Квіти
Associated Press

За даними уряду Нідерландів, вони займають 44% у світовій торгівлі квітами і 77% у торгівлі тюльпанами.

Зазначається, що деякі голландські квіткові фермери вдалися до роздачі тюльпанів медичним працівникам на знак вдячності за їх роботу.

Обмеження торкнулися і знаменитого квіткового королівського саду Кекенгоф. На головній сторінці сайту королівського парку написано, що його двері не відчиняться для відвідувачів як мінімум до 6 квітня.

Коронавірус в Нідерландах. Квіти
Associated Press

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції