Катастрофічні пожежі в Австралії вбили трьох людей та 350 коал

Дата публікації
Перегляди
2665
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Катастрофічні пожежі в Австралії вбили трьох людей та 350 коал

Фото: Associated Press

Сотні будинків знищені вогнем.

Австралійська влада попереджає своїх громадян про "катастрофічну пожежну небезпеку", оскільки пожежники борються з десятками осередків пожеж, що вирують в австралійському штаті Новий Південний Уельс.

На початок понеділка було зафіксовано 64 пожежі, повідомляє CNN.

Щонайменше троє людей загинули, ще семеро зникли безвісти. Понад 100 будинків знищені вогнем. 

Троє пожежників на північному узбережжі постраждали у неділю, коли на їхню автівку впало дерево. Двоє з них було госпіталізовані до лікарні у стабільному стані.

Люди – не єдині, хто страждає від вогню. Загинули 350 коал, у ветеринарній лікарні перебувають щонайменше 12 коал, п'ятеро з яких мають серйозні травми.

Прогнози на найближчі дні показують високу температуру, сильний вітер і низьку вологість. Мешканцям рекомендують уникати територій, які можуть бути схильні до пожеж, або ховатися у безпечні місця, якщо вони не можуть виїхати.

Влада надаватиме фінансову підтримку людям, які отримали поранення або будинки яких були втрачені або сильно пошкоджені. Грошова виплата включатиме 1000 австралійських доларів (685 доларів США) для дорослих та 400 австралійських доларів (273 долари США) для дітей.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2665
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація