Футуристичний катер екологів тоне після зіткнення з китобійним судном

Моторний катер екологів тоне у водах Антарктики після зіткнення з японським китобійним судном.

У водах Антарктики японське китобійне судно зіткнулося з найсучаснішим моторним човном Ady Gil природоохоронної організації Sea Shepherd Conservation Society ( "Товариство охорони морської фауни"). Судно екологів тоне, проте жертв або постраждалих немає. Екіпаж швидкісного човна було евакуйовано, на місці працюють рятувальники.

Захисники тварин щорічно направляють свої судна у води Антарктики, щоб перешкоджати винищенню китів. Офіційний Токіо поки ніяк не прокоментував інцидент, причини аварії уточнюються.

Захисники природи ведуть нерівну боротьбу з японськими китобійнями, які під прикриттям наукових досліджень щорічно знищують до тисячі великих морських ссавців. Greenpeace звинувачує японців у знищенні рідкісних видів.

Нагадаємо, що рік тому двоє активістів зеленого руху пробралися на палубу японського судна, але були взяті японцями в полон. Їх протримали в заручниках кілька днів і відпустили лише після того, як у справу втрутився уряд Австралії.

У цьому році екологи виставили проти японської китобійної флотилії 24-метровий швидкісний катер Ady Gil у формі космічного штурмовика. Він оснащений найдосконалішою навігаційною системою для суден такого класу. Елементи обшивки дозволяють обманювати радари японських китобоїв і непомітно підкрадатися на максимально близьку відстань.

Крім цього на катері змонтовані лазерні гармати і водомети.

Читайте також:

Судно екологів атакувало японський китобій біля берегів Австралії

У Антарктиці захисники природи протаранили судно китовбивць

Захисники тварин знищили всіх козлів на Галапагосах

ВідеоКатер екологів тоне після зіткнення з китобійним судном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: