Католицька церква запропонувала по 5 000 євро жертвам священиків-педофілів

Жертви насильства не згідні з такою мізерною компенсацією і вимагають компенсації - 82 тис. на кожного, зґвалтованого колись католицьким священиком.

Католицька церква запропонувала компенсацію в 5 000 євро жертвам сексуального насильства духовних службовців.

Мова йде про учнів німецьких релігійних шкіл. Жертви визнали, що запропонована церквою сума "не зможе покрити завданої шкоди", а також не свідчить про каяття або визнання провини.

Інформацію про те, що 205 постраждалих отримають 1 млн євро на всіх, що становить менше 5 тис. на людину, підтвердив ректор елітного єзуїтського коледжу Canisius Клаус Мертес.

Жертви насильства вимагають компенсації - 82 тис. на людину.

Нагадаємо, що розслідування злочинів проти учнів католицьких шкіл Німеччини почалися на початку 2010 року, коли правоохоронні органи країни виявили свідоцтва десятків випадків зґвалтування священиками учнів навчальних закладів, скоєних з 1970 по 1980 рр.

З того часу влада Німеччини виявила до 200 нових випадків сексуального та психологічного насильства духовенства над неповнолітніми.

При цьому, Папа римський, який звернувся з посланням до постраждалих, не відповів на питання чи будуть покарані священики-педофіли, а також не визнав того, що випадки сексуального насильства систематично замовчувалися церквою.

Читайте також:

Ватикан узаконив сексуальну дискримінацію в пеклі

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: