Католицька церква Ірландії відкупилася від жертви священика-педофіла

Ірландський єпископ порадив батькові дівчини, яку впродовж 10 років ґвалтував священик, проявити до педофіла співчуття.

Католицька церква Ірландії виплатила 12 тисяч фунтів (приблизно 18,5 тисяч доларів) компенсації дівчині, яку протягом десяти років ґвалтував священик, в обмін на її мовчання.

За даними британських ЗМІ, така угода була укладена між єпископом Деррійскім Шеймас Хегарті та його попередником на цій посаді Едвардом Делі і самою жертвою, ім'я якої не називається. Документ, підписаний дев'ять років тому, був оприлюднений днями.

Насильство над дівчинкою почалося в 1979 році, коли жертві було вісім років. Священика запросили в гості батьки дівчинки. Після першого зґвалтування він сказав своїй жертві, що її покарає бог, якщо вона розповість кому-небудь про те, що трапилося.

Після цього священик регулярно відвідував родину десять років, протягом яких дівчинка піддавалася сексуальним домаганням. У свій 18-й день народження вона зізналася, що її регулярно ґвалтує священик.

Після визнання дівчинки її батьки протягом багатьох років намагалися добитися пояснень від єпархії. У 1994 році вони зустрілися з Хегарті. На цій зустрічі єпископ Деррійскій пообіцяв розібратися в інциденті. Однак, на думку сім'ї потерпілої, єпископ на зустрічі не виявив жодного співчуття до жертви.

"Він лише глянув на мене спідлоба й сказав, що священик той був серйозно хворий, і я маю проявити до нього співчуття", - описав свою зустріч з єпископом батько дівчинки.

У грудні 2000 року між єпархією та постраждалою було підписано угоду, за якою жертва одержала 12 тисяч фунтів і зобов'язалася нікому не розповідати про подію. У документі також були принесені письмові вибачення з боку церкви.

Останніми роками багато країн світу пережили серію скандалів, пов'язаних з випадками насильства священиків-педофілів над своїми малолітніми парафіянами. Найбільший резонанс подібні повідомлення викликали в Німеччині та Ірландії. 17 березня стало відомо, що влада цих країн зажадала від Ватикану провести розслідування випадків участі священиків у зґвалтуваннях неповнолітніх.

Читайте також:

Колишні учасники Віденського хору заявили про розтління викладачами

Сотні учнів німецької елітної гімназії стали жертвами єзуїтів-педофілів

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: