Казахська опозиція не визнає виборів

Найбільші опозиційні партії Казахстану не визнали офіційних результатів парламентських виборів.

Нурсултан Назарбаєв
news.yahoo.com
Казахська опозиція назвала вибори, внаслідок яких до парламенту потрапила лише партія президента Назарбаєва, "повною профанацією".
Найбільші опозиційні партії Казахстану - "Ак жол" і Загальнонаціональна соціал-демократична партія (ОСДП) - не визнали офіційних результатів парламентських виборів, передає Lenta.ru з посиланням на агенцію "Интерфакс". 

"Відбулася повна профанація виборів", - заявив представник ОСДП при Центрвиборчкомі Уаліхан Кайсаров. Він стверджує, що в Астані ОСДП набрала близько 24 відсотків голосів. Такі дані опозиція одержала за результатами перевірки двох третин протоколів. Кайсаров зауважив, що ще третину протоколів виборчком не надав партії. 

"Практично ми "дихали в потилицю" "Нур Отану", і я гадаю, що саме ця цифра злякала дільничні виборчі комісії", - заявив Кайсаров. 

Один із лідерів партії "Ак жол" Буріхан Нурмухамедов заявив про повсюдні порушення на виборах. За його словами, "Ак жол" набрала близько 12 відсотків голосів. 

"Ми не визнаємо підсумків виборів - вони абсолютно не відображають реальне співвідношення суспільно-політичних сил і їх соціальну підтримку в суспільстві. На мій погляд, ці вибори не стали ані кроком вперед, ані навіть тупцянням на місці", - сказав Нурмухамедов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: