Казахстан і Франція домовилися про спільне виробництво безпілотників

Франція домовилася з Казахстаном про створення на його території спільного підприємства з виробництва та технічної підтримки безпілотників.

Французька компанія Sagem і казахстанська Kazakhstan Engineering підписали меморандум про співробітництво в галузі створення і виробництва безпілотних літальних апаратів. Як повідомляється в прес-релізі Sagem, документ передбачає створення в Казахстані спільного підприємства з виробництва та технічної підтримки безпілотників. Умови участі французької та казахстанської компаній в СП будуть визначені пізніше.

Створення спільного підприємства вже схвалено урядами Франції і Казахстану. Компанія вироблятиме безпілотники для збройних сил Казахстану, сил правопорядку, прикордонної служби, а також для цивільних структур. У числі потенційних замовників, крім військових, називаються сільськогосподарські, нафтові і газодобувні компанії.

Між тим, Sagem також підписала угоду про взаєморозуміння з українською компанією "ЧарЗ" (Чугуївський авіаремонтний завод). Цей документ передбачає створення на території України спільного підприємства з виробництва тактичних безпілотників в інтересах міністерства оборони країни. Створення цього СП також було схвалено урядами України та Франції.

Які саме безпілотники будуть виробляти казахстанське і українське підприємства, не уточнюється. Французька Sagem випускає три варіанти БПЛА Patroller - R, M і S для армії, берегової служби та правоохоронних органів відповідно. Крім того, Sagem займається виробництвом БПЛА Sperwer.

Читайте також:

Британія та Франція створили ядерний військовий союз - "нову Антанту"

Франція запропонувала Британії об'єднати ядерні флоти

Вказівки британській армії, як вести допит: "принижуйте, роздягайте, погрожуйте"

Франція випробовувала ядерну зброю на своїх солдатах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: