Казахстанського чиновника затримали за одержання хабара баранами

Місцевий житель домагався виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку.

У Південно-Казахстанській області за звинуваченням у хабарництві затримано акім (керівник місцевої адміністрації) сільського округу Жилга і земельний інспектор. В якості хабара, як зазначається, вони прийняли від місцевого жителя двох баранів.

Згаданий місцевий житель домагався виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку. За рішення цього питання акім сільського округу, як повідомляється, зажадав 30 тисяч тенге (близько 200 доларів).

Грошей у його співрозмовника було мало, тому він запропонував чиновнику двох баранів. Той погодився взяти тварин, але вимагає доплатити ще 14 тисяч тенге (близько 90 доларів). Тоді місцевий житель звернувся у фінансову поліцію. Там йому дали мічені купюри, що він віддав земельному інспектору, який виступав у якості посередника.

Відносно чиновників порушено кримінальні справи за статтями "Одержання хабара" та "Посередництво в хабарництві".

У фінансовій поліції відзначають, що в ході розслідування "було проведено впізнання баранів, поміщених Акімов у власну отару". "Успішний, так як барани ще не звикли до нового оточення і відреагували на свого господаря", - передає агентство.

Читайте також:

Названа причина аварії вертольота Мі-8 у Казахстані

Казахстан першим в СНД вийде з кризи

Казахстан хоче вступити до ЄС та перетворити його на Євразійський союз

Казахстан залишив Киргизію без електроенергії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: