Казань стала третьою столицею Росії

В Росії з'явилася офіційна "третя столиця" після Москви та Петербурга.

Столиця Татарстану Казань отримала право офіційно іменуватися "Третьою столицею Росії" - після Москви та Санкт-Петербургу.

Відповідний бренд був зареєстрований Федеральною службою РФ з інтелектуальної власності, патентів і товарних знаків. Зокрема, місто отримало у власність товарні знаки "Третя столиця Росії", "Russia's third capital", "Третє місто" і "Третє місто Росії".

Реєстрації передувала запекла боротьба за звання "Третьої столиці", що розвернулася між Казанню і Нижнім Новгородом. Останній, який теж претендував на звання "Третього міста", отримав бренд "Столиця Поволжя".

Окрім самих найменувань, Казань зареєструвала і графічний товарний знак: на ньому зображений міст "Міленіум", побудований через річку Казанку до святкування 1000-річчя міста в 2005 році.

Саме тоді Казань вперше назвали "третьою столицею Росії". Це зробив тодішній президент Володимир Путін, який гостював у місті.

Після цього Казань використовувала бренд "Третя столиця Росії" в 2007 році на міжнародних виставках в Каннах та Берліні, розмістивши його на своїх стендах.

Влада Нижнього Новгорода визнала незаконним самовільне привласнення Казані високого статусу і заявила про своє право на нього. Проте, як виявилося, Казань встигла раніше подати заявку на патент.

Читайте також:

Лімонов пообіцяв перенести столицю Росії в Сибір

 У Петербурзі підірвали пам'ятник Леніну

Ейфелевій вежі виповнилося 120 років

Мер Москви написав книгу "Транскапіталізм"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: